Konkurs: kartka bożonarodzeniowa

1. Organizatorem konkursu jest J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARKO Spółka Jawna, 44-300 Wodzisław Śląski, ul. Rybnicka 2D.

2. Konkurs trwa od 12 do 18 grudnia 2016 roku do godziny 16:00.

3. Organizator konkursu publikuje na swoim profilu na Instagramie (Tiny Love Poland) post opisujący zasady konkursu.

4. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia.

5. Udział w konkursie polega na zrobieniu dowolną techniką kartki bożonarodzeniowej ze swoim maluszkiem, udostępnieniu zdjęcia lub skanu na swoim profilu na Instagramie i otagowania @tinylovepoland. Zwycięzcą zostanie ten uczestnik konkursu, którego zdjęcie zostanie uznane przez komisję konkursową za najciekawsze.

6. Komisja wyłoni jednego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę w postaci Leżaczka - Krzesełka 3w1 Close to me.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu Tiny Love Poland na Instagramie najpóźniej do 19 grudnia 2016 roku do godziny 18:00.

8. Nagroda, o której mowa w pkt. 6, zostanie wysłana zwycięzcy na wskazany przez niego adres na terenie Rzeczypospolitej Polski.

9. Zwycięzca konkursu powinien skontaktować się z Organizatorem poprzez wiadomość prywatną lub adres mailowy: rozwoj@marko-baby.pl, celem ustalenia danych osobowych, w tym adresu do przesłania nagrody.

10. Warunkiem odbioru nagrody jest przekazanie Organizatorowi konkursu imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu zwycięzcy. 

11. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji konkursu, w tym na podanie do publicznej wiadomości imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w konkursie oraz publikacji pracy konkursowej.

12. Prace konkursowe nie mogą naruszać praw osób trzecich.

Wiążąca i ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie Organizatorowi.

1 komentarz:

  1. Ooo Wodzisław Śląski 😅😅 ja też Wodzisław Śląski, to jakbym wygrała podskocze piechotą po nagrodę 😅😅😅😅

    OdpowiedzUsuń