sobota, 31 grudnia 2016

Rozwój przez zabawę

#Muzyczna układanka – piramidka Słoń
Multisensoryczna zabawka w kształcie słonia zdobędzie serce każdego dziecka. Można bawić się nią, tworząc kolorowy łańcuszek lub układając piramidkę. Posiada cztery grzechoczące piłeczki, które uderzając o dno podstawy uruchamiają światełka oraz melodie i wesołe dźwięki. Z kolei zdejmowana głowa zainteresuje dziecko grzywką i szeleszczącymi uszami. Dzięki różnorodnym bodźcom i możliwościom zabawy, słoń będzie służył maluszkowi na różnych etapach jego rozwoju.

#Kostka dwustronna
Zabawki, które posiadają wiele funkcji, na pewno dadzą dziecku dużo więcej radości od reszty jego kolekcji. Kostka dwustronna to miękki, kolorowy oraz pełen niespodzianek gadżet dla maluchów w różnych okresach rozwoju. Tych najmłodszych zapozna z rozmaitymi fakturami oraz pobudzi ich motorykę. Natomiast odrobinę starsze dzieciaczki poprzez odkrywanie nowych funkcji i zapoznanie się z konstrukcją zabawki, rozwiną swoją wyobraźnię oraz kreatywność.

#Projektor Cody
Wieloryb Cody to coś więcej niż zabawka. To strażnik dziecięcego snu, który ukoi niespokojnego maluszka różnorodnymi melodiami, poczynając od tzw. „białego szumu” aż po kołysanki. Natomiast ruchoma projekcja okaże się na pewno lepsza niż liczenie owieczek – po pierwsze będzie pozytywnie wpływać na rozwój zmysłów dziecka, po drugie pobudzi jego kreatywność i umiejętność kojarzenia, a po trzecie ułatwi mu zasypianie. Dzięki regulacji głośności, będzie można przyciszyć dźwięki, kiedy oczy maluszka zaczną się powoli przymykać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz