piątek, 30 grudnia 2016

Co zabrać ze sobą na sylwestrowy wyjazd z dzieckiem?

Wyjazd sylwestrowy z dzieckiem może przysporzyć wielu problemów, dlatego dzisiaj podpowiadamy wam, co zabrać ze sobą na urlop, by maleństwo czuło się komfortowo i miało zajętą uwagę.

#Leżaczek
Zapewnienie komfortu naszej pociesze nie musi sprawiać problemów – wystarczy tylko zabrać ze sobą Leżaczek Przenośny. Dzięki niemu zagwarantujemy maluszkowi bezpieczne miejsce do siedzenia w każdych warunkach. Również samo przenoszenie leżaczka jest bardzo proste. Złożymy go za pomocą dwóch ruchów, a dołączona do zestawu torba ułatwi jego transport.

#Łuk z zabawkami
Każdy rodzic wie, jak trudno zabawić maluszka, gdy nie znajdujemy się we własnym domu pełnym zabawek i akcesoriów. Z pomocą może przyjść nam łuk z zabawkami. Ten funkcjonalny gadżet z łatwością zabierzemy ze sobą w podróż, gdyż wystarczy go tylko zamontować do fotelika lub wózka. Jaskrawe kolory od razu przykują uwagę maleństwa, a unikalna konstrukcja będzie stymulować jego dłonie i stópki. Natomiast różnorodne zabawki przypięte do łuku nie tylko zdobędą jego zainteresowanie i powstrzymają go od ciągłego marudzenia, ale również wzmocnią jego chęć odkrywania.

#Muzyczni przyjaciele
Nie każdy obiekt hotelowy jest odpowiednio przystosowany do najmłodszych gości. Coraz częściej w pokojach nie ma dywanów, a maluszek nie ma, gdzie się bawić. Na szczęście można temu zaradzić zabierając ze sobą matę edukacyjną, która nie tylko zapewni miejsce do zabawy, ale również będzie wspomagać rozwój poznawczy, umiejętności motoryczne oraz różne procesy uczenia się. Dzięki 6 instrumentom, w które gimnastyka jest wyposażona, maluszek będzie mógł zagrać niesamowity koncert sylwestrowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz